Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024
1. |
Adamczyk Magdalena |
poniedziałek | 8.30 – 9.30 |
2. | Arkuszewska Wanda | wtorek | 7.45 – 8.45 |
3. | Binienda Adrian | piątek | 7.45 – 8.45 |
4. | Bobryk Anna |
poniedziałek | 9.50 – 10.50 |
5. | Bolesta Beata | piątek | 7.45 – 8.00 |
6. | Brzezińska Monika | środa/ czwartek |
7.30 – 8.00/ 13.00 – 13.30 |
7. | Czubatka Iwona | poniedziałek | 7.45 – 8.45 |
8. | Fergińska Dorota | poniedziałek | 9.00 – 10.00 |
9. | Gołaszewska Katarzyna | środa | 7.45 – 8.45 |
10. | Haczykowska Małgorzata |
poniedziałek | 11.20 – 11.50 |
11. |
Jakubowska Anna |
poniedziałek | 15.30 – 16.30 |
12. | Janicka Monika | czwartek | 11.50 – 12.50 |
13. | Jurek Beata | piątek |
11.30 – 12.30 |
14. | Kalinowska Anna | środa |
13.40 – 14.40 |
15. | Katarzyna Połeć | czwartek | 16.00 – 17.00 |
16. | Kołodziejczyk Beata |
czwartek | 12.50 – 13.50 |
17. | Kowalski Konrad | piątek | 13.40 – 14.40 |
18. | Krajza Kamila | czwartek | 13.40 – 14.40 |
19. | Krzyżykowska Aleksandra | wtorek |
13.30 – 14.30 |
20. | Kubańska Urszula | piątek | 8.45 – 9.45 |
21. | Lenart Małgorzata | wtorek | 13.40- 14.40 |
22. | Majchrzak Malwina | wtorek | 11.30 – 12.30 |
23. | Marczak Katarzyna | wtorek | 13.40 – 14.40 |
24. | Mechacka Zofia | poniedziałek/czwartek | 10.35 – 11.15/ 9.30 – 9.50 |
25. | Milczarek Agnieszka | poniedziałek | 10.45 – 11.45 |
26. | Niewiadomska Lidia | poniedziałek | 10.45 – 11.45 |
27. |
Olszanowska Monika |
czwartek | 14.35 – 15.35 |
28. | Osińska Ewa |
poniedziałek/wtorek |
7.30 – 8.00 |
29. | Paradowska Hanna | środa/ piątek/środa |
7.30 – 8.00 |
30. | Przepiórkowska Wioletta | czwartek | 13.40 – 14.40 |
31. | Przybylska Marta |
piątek | 10.30 – 11.30 |
32. | Ryż – Kobek Maja | wtorek/środa | 7.30 – 8.00 |
33. | Sadowska Iza | ||
34. | Salamon Patrycja | czwartek | 7.45 – 8.45 |
35. | Siejka Marta | poniedziałek/wtorek | 10.00 – 10.30 |
36. | Stobnicka Monika | poniedziałek | 8.45 – 9.45 |
37. | Stradza Justyna | poniedziałek | 10.35 – 11.35 |
38. | Kaniewska – Sus Natalia |
czwartek | 10.30 – 11.30 |
39. |
Szygalska Mirosława |
wtorek | 10.15 – 10.45 |
40. | Szyperek Anita |
środa | 8.50 – 9.50 |
41. | Świderska Justyna |
czwartek | 14.30 – 15.30 |
42. | Wasilewska – Gierałtowska Małgorzata |
wtorek | 14.30 – 15.30 |
43. | Wawrzyn Małgorzata | piątek | 7.50 – 8.50 |
44. | Wesołowska Sylwia | wtorek | 8.00 – 9.00 |
45. | Wiankowska Monika | wtorek | 13.00 – 14.00 |
46. | Winnicka Justyna | czwartek | 13.30 – 14.30 |
47. | Wojciechowska Anna |
środa | 12.45 – 13.45 |
48. | Wrzesińska Justyna |
wtorek | 11.50 – 12.50 |
49. | Zakowana Renata |
piątek | 7.00 – 8.00 |
50. | Zembrzuska Karolina | wtorek | 11.35 – 12.35 |