W dniu 17.04.2024 r. uczniowie klasa VII a, VIII i V b pod opieką p. Beaty Bolesty,
M. Majchrzak i M. Wawrzyn wybrali się do parku sportowo-rozrywkowego „TEPfactor” w Warszawie.  To labirynt 25 pokoi wykutych w skale, gdzie grupy 3-6 osób starały się sprostać wyjątkowym wyzwaniom. Zainstalowane w każdym pokoju ruchome i elektronicznie sterowane przeszkody sprawdzały: siłę fizyczną, logiczne myślenie, cierpliwość i zręczność manualną.  Do 20 pokoi można było wejść w dowolnej kolejności. Ilość prób była nieograniczona, a uczestnicy mogli wybrać jeden z trzech poziomów trudności: brązowy, srebrny lub złoty. W trakcie gry uczestnicy otrzymywali wskazówki, które pomagały im otworzyć 4 pokoje premium. Jeśli udało im się przejść przez wszystkie pokoje premiowe  – otrzymywali wskazówkę do otwarcia skarbu. Na przejście całej gry potrzebowali 3-4 godzin.

Poziom gry był bardzo zróżnicowany. Niektóre grupy miały trudności na początku zabawy, a inne radziły sobie  bardzo dobrze nawet z najtrudniejszym przeszkodami. Najbardziej podobały nam się zadania fizyczne,  a najwięcej trudności przysporzyły uczestnikom zadania z logicznego myślenia.

Po opuszczeniu „TEPfactor” udaliśmy się na posiłek, a następnie wróciliśmy do autokaru i wyruszyliśmy w drogę powrotną do domu. W autokarze słuchaliśmy muzyki, graliśmy w gry i rozmawialiśmy ze sobą.

Polecamy „TEPfactor” wszystkim, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas z grupą przyjaciół lub znajomych, a  my chętnie odwiedzilibyśmy to miejsce ponownie.

Uczestnicy wycieczki