Wiosna, ach to Ty !!!!

W Naszej szkole 21 marca obchodzony był pierwszy dzień wiosny i światowy dzień osób cierpiących na Zespół Downa. Z tej okazji uczniowie jak i nauczyciele ubrani byli w kolory najbardziej przypominające tę wspaniałą porę roku. Nie zabrakło oczywiście zjawiskowych, własnoręcznie wykonanych strojów, kapeluszy, wianków i ozdób. Uczniowie, aby pokazać swoją solidarność z osobami z Zespołem Downa założyli kolorowe skarpetki, które są światowym znakiem tego właśnie dnia.

Klasy oddziału przedszkolnego zorganizowały pokaz mody, aby zaprezentować swoje wspaniałe stroje. W klasach I-III, IV-VIII, uczniowie również swoim strojem chcieli przywitać wiosnę.

Komisja w składzie: Pani wicedyrektor Małgorzata Wasilewska – Gierałtowska, Pani psycholog Katarzyna Wiśniewska, Pani sekretarz Dominika Wysocka, Pani Urszula Kubańska oraz opiekunowie Samorządu Uczniowskiego Pani Beata Kołodziejczyk i Małgorzata Lenart, mieli niezwykle trudne zadanie, aby spośród klas IV-VIII wybrać tę, w której uczniowie swoim strojem oddawali ducha wiosny.

Po długich obradach komisja podjęła decyzję, że I miejsce ex aequo otrzymają klasy: IVa oraz Vb. Wygrane klasy otrzymały pizzę. W klasach oddziału przedszkolnego jak i w klasach I-III uczniowie również otrzymali nagrody.

W konkursie brali udział również nauczyciele. Tytuł „Pani Wiosny” Otrzymały:  Pani pedagog Katarzyna Wiśniewska oraz Pani Justyna Winnicka, którym również zostały przekazane nagrody.

Wszystkie nagrody, które otrzymali uczestnicy konkursu ufundowane zostały przez Radę Rodziców. Wiele imprez szkolnych, które miały miejsce w Naszej szkole wspierane były również przez Radę Rodziców, która pomagała nam na każdym kroku, za co w imieniu Dyrekcji, Nauczycieli i Uczniów serdecznie dziękujemy .

Pragniemy podziękować wszystkim Uczniom i Nauczycielom, którzy brali udział w zabawie. Wiele kolorów i niesamowitych strojów wypełniło klasy, wprowadzając wszystkich tym samym w cudowny wiosenny nastrój.

Podsumowując: sezon wiosenny w Naszej szkole uważamy za otwarty!!!! laughing

Fotorelację z pierwszego dnia wiosny można obejrzeć pod poniższym linkiem: https://photos.app.goo.gl/AubLK5N5z5WaCz9p8