12.04 chłopcy z naszej szkoły wzięli udział w gminnych zawodach siatkówki odbywających się w Szkole Podstawowej w Żukowie.
Na zawody jechaliśmy pełni optymizmu, i z nadziejami na zwycięstwo w całym turnieju. Niestety nie weszliśmy dobrze w turniej, popełniając wiele błędów własnych w dwóch pierwszych meczach ulegając SP Wyczółki 2:1, i 2:0 SP Feliksów. Następne mecze zapowiadały się na jeszcze cięższe wyzwania.
W naszym trzecim meczu w końcu pokazaliśmy dużo lepsza siatkówkę, i pewnie zwyciężyliśmy z SP Żuków 2:0. Dzięki temu zwycięstwu mimo dwóch porażek wciąż mieliśmy szansę na podium.
W ostatnim naszym meczu, w którym w przypadku zwycięstwa mieliśmy szansę na podium mierzyliśmy się z SP Gawłów, które dotychczas wygrała wszystkie swoje spotkania.
Mecz był bardzo wyrównany, i pełen emocji już od początku pierwszego seta, którego niestety nieznacznie przegraliśmy. Kolejny set był niezwykle ważny w kontekście zajęcia miejsca na podium. W drugim secie zaprezentowaliśmy się z lepszej strony niż przeciwnik, wyrównując wynik spotkania. Do rozstrzygnięcia meczu potrzebowaliśmy trzeciego seta. Tutaj również lepiej wytrzymaliśmy wojnę nerwów, zaprezentowaliśmy się z dobrej strony, i pokonaliśmy zwycięzców turnieju 2:1.
Finalnie skończyliśmy turniej na 3 miejscu za SP Gawłów, i SP Wyczółki.
Na pochwałę zasługuje kapitan naszej drużyny Mateusz Kitliński, który w wielu ciężkich momentach ciągnął drużynę, motywował kolegów, i zdobywał ważne punkty.

Zagraliśmy w składzie
Mateusz Kitliński (C)
Mateusz Szatkowski
Gustaw Głuchowski
Maciej Jaworski
Filip Włodarczyk
Jakub Chrost
Bruno Nowicki