Siema!

Szkolny Sztab Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy z ogromną radością i dumą ogłasza, że w trakcie piątkowej (27.01.2023 r.) licytacji udało nam się zebrać:

3051,10 zł.

Jest to kwota, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczniom, nauczycielom, którzy włączyli się w licytajce, za każdą wylicytowaną przez Was złotówkę. Ponadto, dziękujemy za wszytkie przyniesione fanty, które mogliśmy zlicytować. Nasze podziękowanie kierujemy również ku Mamom uczniów, które przekazały na licytację własnoręcznie upieczone ciasta, babeczki i bułeczki. Gdyby nie pomoc i zaangażowanie tak wielu osoób, nie udałoby się nam zebrać tak dużej kwoty. DZIĘKUJEMY!!!

Przyniesionych fantów było tak dużo, że część z nich mogliśmy przekazać na licytację internetową. Dzięki uprzejmości i pomocy Rady Rodziców, do wtorku do godziny 23.00  na Facebookowym profilu Rady Rodziców trwa licytacja pozostałych przedmiotów. Dochód z licytacji również zostani przekazany na rzecz Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Zachęcamy wszystkich Rodziców do włączenia się w licytację.

Jeszcze raz bardzo dziękujemy

Szkolny Sztab wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.