Konsultacje nauczycieli w roku szkolnym 2023/2024

1.
Adamczyk Magdalena
poniedziałek 8.30 – 9.30
2. Arkuszewska Wanda wtorek 7.45 – 8.45
3. Binienda  Adrian piątek 7.45 – 8.45
4. Bobryk Anna
poniedziałek 9.50 – 10.50
5. Bolesta Beata piątek 7.45 – 8.00
6. Brzezińska Monika środa/ czwartek
7.30 – 8.00/ 13.00 – 13.30
7. Czubatka Iwona poniedziałek 7.45 – 8.45
8. Fergińska Dorota poniedziałek 9.00 – 10.00
9. Gołaszewska Katarzyna środa 7.45 – 8.45
10. Haczykowska Małgorzata
poniedziałek 11.20 – 11.50
11. Janicka Monika poniedziałek
7.45 – 8.45
12. Jurek Beata  piątek
11.30 – 12.30
12. Kalinowska Anna środa
13.40 – 14.40
13. Katarzyna Połeć czwartek 16.00 – 17.00
14. Kołodziejczyk Beata
czwartek 12.50 – 13.50
17. Kowalski Konrad piątek 13.40 – 14.40
18. Krajza Kamila czwartek 13.40 – 14.40
19. Krzyżykowska Aleksandra wtorek
13.30 – 14.30
20. Kubańska  Urszula piątek 8.45 – 9.45
21. Lenart Małgorzata wtorek 13.40- 14.40
22. Majchrzak Malwina wtorek 11.30 – 12.30
23. Marczak Katarzyna wtorek 13.40 – 14.40
24. Mechacka Zofia poniedziałek/czwartek 10.35 – 11.15/ 9.30 – 9.50
25. Milczarek Agnieszka poniedziałek 10.45 – 11.45
26. Niewiadomska Lidia poniedziałek 10.45 – 11.45
27. Osińska Ewa
poniedziałek/wtorek
7.30 – 8.00
28. Paradowska  Hanna środa/ piątek/środa
 7.30 – 8.00
29. Przepiórkowska Wioletta czwartek 13.40 – 14.40
30. Przybylska Marta
piątek   10.30 – 11.30
31. Ryż – Kobek Maja wtorek/środa 7.30 – 8.00
32. Sadowska Iza    
33. Salamon Patrycja czwartek 7.45 – 8.45
34. Siejka Marta poniedziałek/wtorek 10.00 – 10.30
35. Stobnicka Monika poniedziałek 8.45 – 9.45
36. Stradza Justyna poniedziałek 10.35 – 11.35
37. Kaniewska – Sus Natalia
czwartek 10.30 – 11.30
38.
 Szygalska Mirosława
 wtorek  10.15 – 10.45
39. Szyperek Anita
 środa  8.50 – 9.50
40.  Świderska Justyna
 czwartek  14.30 – 15.30
41.  Wasilewska – Gierałtowska Małgorzata
 wtorek 14.30 – 15.30
42. Wawrzyn Małgorzata piątek 7.50 – 8.50
43. Wesołowska Sylwia wtorek 8.00 – 9.00
44. Wiankowska Monika wtorek 13.00 – 14.00
45. Winnicka Justyna czwartek 14.30 – 15.30
46. Wojciechowska Anna
wtorek 12.45 – 13.45
47.  Wrzesińska Justyna
 wtorek 11.50 – 12.50
48.  Zakowana Renata
 piątek  7.00 – 8.00
44. Zembrzuska Karolina  wtorek 11.35 – 12.35