l

Życzenia z okazji Dnia Edukacji Narodowej

SZANOWNI PAŃSTWO, DRODZY NAUCZYCIELE I PRACOWNICY SZKOŁY

Dzień Edukacji Narodowej to wyjątkowa okazja do złożenia wszystkim Państwu – Nauczycielom i Pracownikom Szkoły – serdecznych gratulacji, słów uznania za codzienny trud wkładany w sztukę edukowania oraz wychowywania dzieci i młodzieży, która wymaga nie tylko umiejętności, ale także wielkiego serca oraz empatii.

Dziękujemy za ogromne oddanie, kształcenie młodych umysłów i charakterów, które należy do najtrudniejszych ale jednocześnie najpiękniejszych i najbardziej zaszczytnych zadań. To dzięki Wam Drodzy Nauczyciele nasi uczniowie stają się ludźmi wartościowymi i stawiającymi czoła nowym wyzwaniom. Wiedząc doskonale, że zawód nauczyciela jest dziś misją szczególnie odpowiedzialną i ważną, wyrażamy szacunek dla zaangażowania w codzienną pracę z uczniem.

W tym wyjątkowym czasie dziękujemy Państwu za ogromną odpowiedzialność oraz zapewnianie bezpieczeństwa wszystkim uczniom na terenie szkoły.

W tak uroczystym dniu życzymy Wszystkim Nauczycielom i Pracownikom Szkoły dużo cierpliwości, niegasnącego zapału a przede wszystkim satysfakcji z pracy zawodowej oraz uznania i szacunku ze strony wychowanków.

Życzymy Państwu nie tylko siły i wytrwałości w codziennej pracy, ale też chwil pełnych radości, spełnienia marzeń osobistych oraz motywacji do dalszego rozwoju.

 

Z Wyrazami Szacunku

Dyrekcja szkoły

mgr Otylia Muszyńska

mgr Maria Tarabuła