W dniu 19.05.2023 r. uczniowie klasy 7 odwiedzili wszystkie klasy ósme, aby życzyć swoim starszym kolegom powodzenia, szczęścia i odniesienia sukcesów na zbiliżającym się egzaminie po klasie ósmej. Przedstawiciele klasy 7 rozdali wszystkim uczniom słodki upominek oraz dyplomy z życzeniami.

Inicjatorem pomysłu był Samorząd Uczniowki, który poprosił o pomoc panią Maję Ryż – Kobek oraz Radę Rodziców. Pod czujnym okiem pani Mai uczniowie klas 4-7 w trkacie zajęć plastycznych wykonali pamiątkowe dyplomy z życzeniami, a batony zostały ufundowane przez Radę Rodziców.

Wszyscy uczniowie klas ósmych byli mile zaskoczeni i bardzo zadowoleni z otrzymanych upominków, a także zgodnie stwierdzili, że przy takim wsparciu na pewno wszystko pójdzie dobrze.

Jeszcze raz wszyskim ósmoklasistom życzymy optymizmu i szczęścia oraz tego, abyście mądrze wykorzystali zdobytą wiedzę i umiejętności. Wierzymy, że wyniki, które uzyskacie będą odpowiadały Waszym oczekiwaniom i otworzą możliwości realizacji życiowych planów.

Samorząd Uczniowski