W dniu 3 czerwca uczniowie klas III biorący udział w zajęciach świetlicowych wybrali się na wycieczkę do Warszawy.

Pierwszym punktem podróży był laserowy paintball w Blast Arena oraz zabawy w FunParku. Dzieci, wyposażone w kamizelki i lasery, podczas indywidualnych potyczek oraz grupowych zmagań świetnie się bawiły. Atrakcje czekały również na nich w sali zabaw, zapewniając niezapomnianą i pełną szaleństwa zabawę. Po wyczerpujący grach udaliśmy się na posiłek do McDonald’s.

Głównym punktem wycieczki było zwiedzanie Stadionu Narodowego trasą “Piłkarskie Emocje”. Podczas spotkania z przewodnikiem usłyszeliśmy zakulisowe historie związane z organizacją meczów na PGE Narodowym, zwiedziliśmy szatnię reprezentacji Polski oraz Press Room. Mogliśmy poczuć się jak piłkarze w strefach zawodniczych, a nawet zajrzeć do niedostępnych na co dzień zakamarków. Byliśmy świadkami przygotowywania boiska na mecz reprezentacji Polski: rozkładania murawy oraz rozsuwania dachu stadionu.

Mogliśmy również spędzić czas w lożach komentatorskich czy też na trybunach wcielając się w role kibiców. Wybrana przez nas trasa zapewniała nam również wejście na punkt widokowy, z którego można było podziwiać piękną panoramę stadionu.

Ostatnim punktem wycieczki był seans filmowy w Kinie Arkadia, podczas którego obejrzeliśmy film pt. “Detektyw Bruno”.

Po wyczerpującym i pełnym atrakcji dniu wróciliśmy zadowoleni do domu.