„Najpiękniejsze jest to
co przed nami
co nam przyjdzie dopiero przeżyć
co się zjawi nowymi wiosnami…
by nam życie cudownie odświeżyć.”
                                      Jan Kaczmarek

Podczas posiedzenia Rady Pedagogicznej w dniu 30.06.2022 r. ze wzruszeniem pożegnaliśmy Panią Jolantę Wieczorek, dobrą koleżankę i wieloletniego nauczyciela, który po 38 latach pracy w naszej szkole przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Zakończenie pracy zawodowej jest bez wątpienia ważnym wydarzeniem w życiu każdego człowieka. Pamięcią ogarniamy minione lata, dokonujemy pewnych podsumowań. Taka chwila, która zmusza do głębokich refleksji. Żywimy przekonanie, że odczuwa Pani pełną satysfakcję ze swojej pracy z dziećmi i młodzieżą w tej szkole.

Wraz z przejściem na emeryturę Pani Jola zostawia pamięć o wspaniałej nauczycielce, która swoje życie zawodowe poświęciła na kształcenie, wychowanie i rozwój młodych ludzi, współtworząc bogatą historię Szkoły Podstawowej im. Mikołaja Kopernika w Kątach.

Pani Jolu!

Dziękujemy za serce włożone w każde działanie, za bezcenne rady, wsparcie, za lata owocnej współpracy oraz za to, że była Pani częścią społeczności kątowskiej przez całe swoje życie zawodowe.

Emerytura to również początek, dlatego życzymy Pani, aby nowy rozdział życia okazał się idealnym momentem na zwolnienie tempa życia, odpoczynek, relaks, aby w pełnym zdrowiu mogła korzystać z piękna świata, spędzać wolny czas z bliskimi, rodziną i przyjaciółmi.

W imieniu koleżanek i kolegów życzę Pani zdrowia na długie lata, radości i dni wolnych od trosk i kłopotów. Mamy nadzieję, że zechce Pani podtrzymywać serdeczne więzi ze szkołą, z nami. Proszę przyjąć od nas wszystkich najlepsze życzenia.

Dyrektor Szkoły
Otylia Muszyńska