W tradycji naszej szkoły zapisało się już kilka charakterystycznych wydarzeń. Możemy do nich zaliczyć “Wielkanocny kiermasz”, który odbył się tuż przed świętami. Cieszył się on dużym zainteresowaniem. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie: na stołach pojawiły się bajecznie zdobione pisanki, oryginalne koszyczki, stroiki, zające, kurczaczki, kartki świąteczne oraz wiele innych ozdób. Wszystko zostało wykonane własnoręcznie przez uczniów, rodziców lub nauczycieli naszej szkoły. Nie zabrakło również przepysznych ciast, babeczek i ciasteczek.

Przygotowane przez dzieci prace wzięły udział w konkursie na “Najładniejszą ozdobę wielkanocną”. Przyznano następujące miejsca:

Kategoria klasy 0:
1. Arkadiusz Mazur kl. 0a
2. Alicja Brodowicz kl. 0a
3. Antonina Samborska kl. 0b

Kategoria klasy I – III:
1. Zuzanna Wójcicka kl. IIb
2. Kamil Janiak kl. Ib
3. Franek Ziernik kl. Ic

Kategoria klasy IV-VIII
1. Katarzyna Matusiak kl. VIIIc
2. Gabriela Zduńska kl. IVc
3. Milena Zawadzka kl. VIb oraz Michalina Ćwiklińska kl. IV b.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom.

Dziękujemy za wsparcie wszystkim zaangażowanym osobom, w szczególności:
Radzie Rodziców, p. Mai Ryż – Kobek, p. Monice Janickiej, p. Sylwii Wesołowskiej, p. Ani Gasińskiej prowadzącej zajęcia w Świetlicy Wiejskiej w Żdżarowie oraz p. Agnieszce Malik – właścicielce Bukieciarni w Kątach.

Dzięki ogromnej szczodrości całej społeczności szkolnej udało nam się zebrać 2875 zł. Za włączenie się w akcję wszystkim bardzo serdecznie dziękujemy i cieszymy się, że zawsze możemy na Was liczyć!

Wychowawcy Świetlicy